Momio Hack – Diamenty, Szafiry i Wyższy Level

Momio Hack – Aplikacja, dzięki której zgarniesz 6,000 diamentów i 800 szafirów każdego dnia!

Momio, gra która łudząco przypomina popularny i bardzo lubiany Moviestarplanet, zyskuje coraz większą popularność. Z tego też powodu postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom graczy i stworzyć aplikację Momio Hack, z pomocą której można pozyskać nawet 2,000 szafirów i diamentów każdego dnia. Ponadto z wykorzystaniem Momio Hack, gracze mogą wbić wyższy level (obecnie limit w aplikacji wynosi 60). Nie chcemy “zabijać” rozrywki udostępniając graczom zbyt dużych ułatwień na wyciągnięcie ręki.

Momio Hack Diamenty

Diamenty to jedna z walut dostępnych w Momio. W teorii są najłatwiejsze do pozyskania. W praktyce, aby zdobyć diamenty w grze, musimy sporo się natrudzić. Do czynności, za które otrzymujemy diamenty w grze należą m.in.: oglądanie reklam, wygrywanie konkursów, wbijanie nowych poziomów itp. Korzystając z Momio Hack naszego autorstwa, można wygenerować w kilka minut aż 6,000 diamentów. To spora ilość, której pozyskanie w grze wymaga sporo trudu.

Momio Hack Szafiry

Szafiry to obok diamentów druga waluta w grze Momio. Są one znacznie trudniejsze do pozyskania (wymaga to sporego zaangażowania oraz szczęścia). W większości przypadków gracze sięgają po opcję zakupu szafirów za pieniądze, gdyż pozyskanie ich w grze jest bardzo trudne i czasochłonne. Za wbicie 27 poziomu otrzymujemy tylko 3 szafiry. Liczba ta rośnie wraz z kolejnymi poziomami, aczkolwiek nie jest ona powalająca. Szafiry możemy dostać również na specjalną okazję taką jak Dzień Dziecka, Wigilię itp. Za pomocą Momio Hack Online można uzyskać nawet 800 szafirów jednego dnia (oczywiście można wybrać też mniejszą ilość wedle własnych potrzeb).

Jak skorzystać z Momio Hack?

Aby uruchomić Momio Hack, kliknij przycisk znajdujący się na dole strony. Wpisz nazwę użytkownika a następnie wybierz odpowiadającą Ci liczbę diamentów oraz szafirów, które chcesz zdobyć za pomocą aplikacji Momio Hack. Cały proces dodawania itemów jest bardzo prosty i zajmuje nie więcej jak 5 minut. Aplikacja działa online, w związku z czym nie musisz obawiać się o żadne wirusy bądź złośliwe oprogramowania (jak w przypadku aplikacji, które trzeba pobierać na dysk). Nie zwlekaj i skorzystaj z Momio Hack już teraz. Aplikacja będzie dostępna tylko przez określony czas!