Jak zacząć przygodę z Momio

Momio to jedna z popularniejszych gier, która łączy w sobie elementy zręcznościowe wraz z posiadaniem własnego konta w serwisie społecznościowym. Produkcja ta powstała szczególnie z myślą o najmłodszych użytkownikach sieci, lecz struktura gry z pewnością przypadnie gustu także nieco starszej młodzieży. Tytuł ten oferuje dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji takich platform społecznościowych jak Facebook bez narażania dziecka na niebezpieczeństwo.

Opcja ta pozwala nam stworzyć własną postać, którą znamy jako momio. Później, będziemy musieli uczestniczyć w mini grach, dzięki czemu uzyskamy dostęp do ogromnej ilości ubrań oraz innych elementów dekoracyjnych. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak zacząć przygodę z Momio, to zapoznaj się z dzisiejszym poradnikiem zakupowym!

Zacznij od rejestracji

Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i szybki (https://www.momio.me/). Przede wszystkim musimy podać login i hasło. Istotne jest natomiast to, że hasło musi mieć minimum 6 znaków, a maksymalnie 15. Gdy już zalogujemy się do gry, to przyjdzie czas na stworzenie postaci.

Do naszej dyspozycji jest kreator, gdziem możemy wybrać czy chcemy grać chłopakiem czy dziewczyną. Następnie będziemy mogli ubrać naszą postać przy pomocy startowej odzieży. Gdy już to zrobimy, wystarczy przeczytać regulamin i dołączyć do gry.

Początki w grze i samouczek

Aby usprawnić proces poznawania wszystkich funkcji w Momio, twórcy przygotowali dla nas dwie postacie, które pomogą nam zapoznać się z rozgrywką. W zależności od wybranej płci, będzie to Lucas bądź Emily. Podczas zadań samouczkowych, nauczymy się wykonywać podstawowe czynności takie jak kupowanie ubrań.

Potem będziemy mogli przejrzeć nasze konto Momio, w którym znajdziemy profil i wszystkie informacje, forum, szafę naszą, sklep, a także pokój swój oraz innych. To właśnie tam czeka na nas spora ilość startowych diamentów. O tym jak zdobyć szafiry i diamenty napisaliśmy nieco więcej w osobnym artykule. Zachęcamy również do skorzystania ze specjalnej aplikacji Momio Hack, dzięki której można wygenerować dużą ilość szafirów oraz diamentów.

Teraz możemy rozpocząć rozgrywkę!

Gdy już zapoznamy się ze wszystkimi informacjami, przyjdzie czas na prawdziwą rozgrywkę. Teraz będziemy mogli poznawać nowych ludzi, udzielać się w najróżniejszych grupach czy postach na forum, a także zakładać inne konta czy wymieniać się momo w celu zdobycia wyższych poziomów.